Pristatymas ir grąžinimas

 

Prekių išsiuntimas

Prekės surenkamos ir paruošiamos siuntimui kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas ir apmokėjimas gaunamas iki 14h. tuomet prekės suruošiamos ir išsiunčiamos tą pačią dieną. 

Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos kurjeriu per 1-2 d.d. arba paštomatais. Pristatymą atlieka kompanija Venipak arba LpExpres. Prieš pristatant siuntą, kurjeris telefonu susisiekia su pirkėju, patikslinamas pristatymo laikas ir vieta. Prekės pristatomos pirkėjui į rankas. Smulkios prekės pristatomos savo pakuotėse, dviračiai pristatomi dėžėje. Gali reikti prisisukti pedalus, vairą, įsidėti ratą.

Jeigu norite gauti pilnai surinktą dviratį, pristatymas galimas per autobusų siuntas. Tokiu atveju iš autobusų stoties siuntų skyriaus savo mieste atsiimti reikės patiems. Esant tokiam poreikiui, nurodykite komentaruose pirkimo metu. 

Nemokamas pristatyma stikomas nuo 100 Eur.

Apmokėjimo sąlygos

  • Bankinis pavedimas pagal išankstinę sąskaitą. Išankstinį bankinį apmokėjimą galite atlikti savarankiškai prisijungę prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos.

  • paysera.lt sistema. Šiuo atveju Jums nereikės savarankiškai pildyti mokėjimo formos pagal nurodytus rekvizitus, ji bus užpildyta automatiškai per mokėjimai.lt sistemą prisijungus prie savo banko.

  • Swebank banklink sistema.

  • PayPal platforma. 

Prekių keitimas bei grąžinimas

Jums netikusias ar nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Dviračiai, įrankiai ir elektroninė technika nėra gražintina prekė. Gali būti keičiami arba prieinama kompromiso abiems pusėms susitarus. 

Prekių pristatymo pardavėjui išlaidas apmoka pirkėjas.

Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižyta ar pan. 

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigyjimo dokumentą ir užpildytą prašymą.

6. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, nemokamai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami;

7. Nesilaikant išvardintų sąlygų prekės grąžinimui nepriimamos ir pinigai negrąžinami.